Strona główna

Spis Polskich Schiz

Polskich Schiz jest: 14


http://www.infinit.com.pl/~filips/npz/ — Strona Filipsa

Strona Filipsa. Różne takie filipsowe rzeczy — zdjęcia lamp, html story (czyli rozwijająca się (bo tworzona kolektywnie) i rozwijalna (bo klikasz i przeskakujesz do nawiązania)) historia o babci Kowalikowej, ziny Smutku Podlasia, filipsowe programy. Mój ulubiony element to kalendarz ucznia &mdash rozpiska różnych świąt, takich jak dzień hutnika czy rocznica wynalezienia syfonu.


http://www.barmirow.w.pl — Bar Mirów

Bar mleczny Mirów — żywy skansen peerelu. Drzwi na śrubę, kucharka pali fajkę, nieaktualne menu. Na stronie znajdziesz zarówno swobodne impresje Filipsa, który opowiada o swoich wrażeniach z wycieczki do barmirowa, jak też informacje bardziej praktyczne &mdash godziny otwarcia, ceny, przydatne ciekawostki.


http://www.rozrywka.jawsieci.pl — Ja w sieci — serwer zaprzyjaźniony

Prowadzony przez Zerra dział rozrywki na zaprzyjaźnionym portaliku. Obecnie to jedyne miejsce w Sieci, gdzie można zobaczyć rzeczy Zerra. Znajdziecie tu: słuchowiska, dwie gry tekstowe, galerię tekstów, katalog nieelektronicznych publikacji Zerra.


http://www.trasbus.prv.pl — Trasbus

Strona o histori komunikacji miejskiej i nie tylko.


http://www.myj.sie.pl — Elmo-PachaLux

"ano możesz mnie tak podlinkowac"


http://www.barymleczne.w.pl — polskie bary mleczne — nieoficjalna strona dla użytowników

Bary mleczne z całej Polski — wszystko: jadłospisy, namiary itd. Prowadzi Zerro.


http://www.skitor.prv.pl — Skitor - wąski tor

wszystko co związane jest z uwielbieniem dla wąskiego toru i wąskotorówek.


http://www.rozrywka.jawsieci.pl/gra_tekstowa/ — Zerro, KLAY - gra tekstowa

Tekstowa RPG, przygoda na podstawie dziewiątej płyty semaforce. Dowiedziałeś się, że nad Warszawą, miastem dziejowych burz, zawisło niebezpieczeństwo. By ratować miasto musisz odnaleźć butelkę z dżinem, masz na to tylko dwa dni, a teraz jest już wieczór. Właśnie ściskając kawałek kiełbasy czekasz na przystanku. Jest już późno, tramwaj wciąż nie nadjeżdża. Co robisz? Ciekawostka — grając możesz modyfikować scenariusz!


http://www.vizon.friko.pl/polskaschiza/ — Polska Schiza

Schizy - tu jesteś, to taki dowcip no wiecie.


http://www.vrondo.friko.pl/ — Vlepkowe Rondo

Rondo vlepkowych stron.


http://www.wstepwolny.w.pl — wstęp wolny

Niusleter. Rozsyłany w każdy czwartek. Darmowe imprezy w Warszawie — pokazy slajdów, wystawy, przedstawienia, wieczorki autorskie, koncerty.


http://www.rozrywka.jawsieci.pl/galeria_tekstow/ — galeria tekstów

Galeria tekstów służy do tego, żeby: (1) czytać cudze teksty, (2) komentować je, krytykować i chwalić, (3) zamieszczać swoje teksty - żeby inni je czytali, krytykowali i chwalili


http://www.wfa.prv.pl — Warszawski Front Abstrakcyjny

Jest to oficjalna strona Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, czyli warszawskiej grupy organizującej m.in. flash moby. O co chodzi? Grupa nieznanych sobie osób zjawia sie o wyznaczoinej godzinie w wyznaczonym miejscu i zaczyna zachowywać się w ustalony wcześniej dziwny sposób. Wszyscy dobrze się bawią szokując przy tym przypadkowych przechodniów. NA dzień dzisiejszy opdbyły się 2 akcje - podczas pierwszej kilkadziesia tosób upuściło jednocześnie łyżeczki na stacji metra centrum powodując tym samym piękny brzdęk, a podczas drugiej powitano nowy 2005 rok... 17 stycznia 2004! Wszystko wskazuje na to, że kolejne akcje w drodze...


http://www.vizon.friko.pl/ — vizon

Vlepgazetta, Vlepkowe Rondo, Vizon Wyszukiwarka, Historia vlepek.


Strona główna